Francie - V. Etapa a VI. Etapa (ráno)

28.06.2016 | Martin Hůlek


Dobré ráno všem,
před malou chvílí kluci vyrazili na 6. etapu. Dneska mají malý skluz. Řeklo se, že se bude snídat v 6, ale náš A team malinko zaspal :D .. Kupodivu, B team vstával již okolo 4:45, teda pouze jeden se vzbouzel na budík od toho druhého :-/ ten byl asi tak další půl hodinu v komatu a to měl ucho na budíku, jak tenhle kluk může vstávat do práce, to nepochopím. Ano, je to Čenda :D :D ..
Na dnešek jsme spali u Genevy u letiště v F1 motelu. Na to jak to vypadalo z venčí, tak docela dobrý. A dokonce tu měli i ráno buffet se snídaní, tak to byla naše záchrana.
Včerejší etapa se moc povedla. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko, ale nebylo zas až tak teplo, jako první dva dny. Ujeli jsme 250 km, za poměrně slušný čas. Musím ale konstatovat, že tohle zatím byla ta nejhorší etapa v autě. Těchto 250 km jsem jel cca 9 hodin. Fakt šílený. Jízda přes velká města asi tak 20 km/h, mrtě lidí, mrtě semaforů no, co si budeme povídat. Kluci cestou byli v pohodě, až na Káďu, kterému ke konci etapy začala bolet noha. Nakonec jsme ale dojeli, do již zmíněného ubytování, kde jsme si udělali k večeři zbytek burgerů, které jsme měli a kluci si udělali servisy na kolech. Pak jsme připravili plán na zítřejší cestu a šli jsme spát. Teda jak kdo, ve vedlejším pokoji vedle A teamu (Libor, Káda, Finťa), někdo asi opravoval postel. Ale asi po 20 minutách v pořádku opravil a vrzání postele a bouchání do zdi přestalo :D ..
Dnes kluky čeká jedna z lehčích etap a to cca 190 km, pod Lyon. Počasí nám také přeje, již od rána svítí sluníčko, tak snad to vydrží. Chtějí přijet co nejdříve, abychom si udělali konečně nějakou vydatnou večeři formou Fintilových steaků :) Na ty už se každý těší :) ..
Tak to je zatím vše
Mějte se fájn a děkujemeeeeee
P.S.: Fotečky ze včera budou v zápětí.