Sponzoring & sponzoři

Sponzoring této akce probíhá umístěním loga sponzora na cyklistické dresy, dále je logo umístěno na internetové stránky do sekce sponzoři, na facebookový profil a plachtu aktuálního roku. Dále je logo zobrazeno ve všech prezentacích a videích, které budou vytvořeny.

Termín ukončení možnosti registrace sponzora je 11. 4. 2016, po tomto termínu již nebude možné vložit logo sponzora na dresy, nicméně sponzorské dary přijímáme do 22. 6. 2016.

V případě, že máte zájem o sponzoring tohoto projektu, kontaktujte paní Helenu Hardikerovou (hardikerova@seznam.cz) nebo Martina Hůlka (hulek.martin@gmail.com). Upřesnění formy sponzoringu po osobní nebo telefonické domluvě. Se sponzory bude sepsána řádná smlouva.

Těšíme se na naši spolupráci!

.

 

 

Naši podporovatelé

Město Úpice

Město Úpice – centrum Jestřebích hor - leží v údolí řeky Úpy v Krkonošském podhůří. Vzniklo v údolí lemovaném lesy a výšinami, střeží ho kopce Velbaba (481 m n. m.) a Kvíčala ( 469 m n. m.). Náleží k němu kdysi samostatná obec Radeč. Úpice vznikla jako strážní osada na odbočce zemské stezky do Slezska u brodu přes řeku Úpu. Začátkem 14. století patřila jako správní městečko k vízmburskému panství pánů z Dubé, kteří Úpici udělili četná práva včetně práva hrdelního, tržního a vaření piva. Roku 1604 byla v Úpici postavena první škola. Roku 1625 bylo městečko postiženo velkým požárem, při němž shořel kostel a domy na náměstí. Úpici se nevyhnula ani válečná tažení za třicetileté války a války prusko – rakouské. V druhé polovině 19. století zaznamenala Úpice rychlý rozvoj především textilního průmyslu a stala se jedním z nejprůmyslovějších měst českého severovýchodu. V současné době má Úpice necelých 6 000 obyvatel.

OZT - OBCHODNÍ ZAŘÍZENÍ TOUŽIM, a.s.

OZT - OBCHODNÍ ZAŘÍZENÍ TOUŽIM a.s. pod obchodní značkou OZAP stavebnicová zařízení a kusové výrobky pro vybavení obchodního a prodejního prostoru. Vývoj a výroba jednotlivých komponentů sleduje dosažení vysoké míry užitných vlastností, dlouhé životnosti a moderního designu. Kvalitní technologické zázemí, původní konstrukční řešení jednotlivých prvků a systém kontroly jakosti umožňuje výrobu s vysokou přesností, zaručující snadnou instalaci a montáž. Veškerý nabízený sortiment je kompatibilní s nejmodernějšími systémy ve světě.

Lukáš Bárta

Obchod s jízdními koly, elektrokoly a příslušenstvím Barta.Bike v Hradci Králové byl otevřen v listopadu 2014. Historie firmy však sahá až do 80. let minulého století.

Nabízíme největší výběr jízdních kol a elektrokol značky Apache Bicycles ve východních Čechách. V sortimentu máme jízdní kola horská 29“ i 27,5“, krosová i dětská a elektrokola horská, krosová (crossová), městská i skládací. V obchodě máme k dispozici cca 50 kol a elektrokol. Všechny vystavené modely si u nás můžete před zakoupením vyzkoušet na přilehlé cyklostezce. Modely, které nemáme aktuálně v prodejně vystavené, jsme schopni připravit k vyzkoušení do 2-3 dnů. Elektrokolo si u nás můžete také zapůjčit a vyzkoušet si ho v domácích podmínkách.

Naším hlavním cílem je Vaše maximální spokojenost. Proto ke každému zakoupenému jízdnímu kolu nebo elektrokolu nabízíme řadu doplňkových služeb jako výměna kola do 14 dnů bez udání důvodu, možnost splátek bez navýšení, registrace do Centrálního registru kol zdarma, pojištění nebo identifikace zakoupeného kola systémem Datatag. Samozřejmostí je profesionální záruční i pozáruční servis a odborné poradenství. Zakoupené kolo Vám navíc zdarma dopravíme až až domů.

JUTA a.s.

JUTA a.s. - výrobce širokého sortimentu produktů pro stavebnictví a zemědělství, obalových materiálů a materiálů pro technické účely

  • více než 80% produkce je vyváženo do zemí celého světa
  • roční obrat dosahuje částky 7 mld. Kč

Historie podniku sahá do druhé poloviny 19. století, kdy továrny v soukromém vlastnictví vyráběly příze, tkaniny, pytle, vázací motouzy a lana z přírodních materiálů.
V roce 1946 byl založen národní podnik JUTA, továrny juty a konopí, Praha, později přejmenovaný na JUTA n.p. Dvůr Králové nad Labem.

Willcap, spol. s r.o

Firma WILLCAP se na reklamním trhu severovýchodních Čech objevila již na počátku devadesátých let. Nejprve především jako agentura mediální, později pak jako jeden z největších dodavatelů reklamních dárků v regionu. Díky mnohaletým zkušenostem nabízí dnes komplexní servis, včetně prakticky všech dostupných technologií dekoru vybraného zboží.

V polovině devadesátých let se vedle 3D reklamy začala firma věnovat rovněž tehdy úplně novému sportovnímu odvětví – moderním šipkám. A také v této oblasti získala brzy dominantní postavení nejen jako provozovatel, ale i organizátor šipkových soutěží v celé ČR. Tato aktivita byla postupně ve společnosti Willcap utlumována a převedena na spřízněné firmy. Co však zůstalo byla orientace na dovoz a prodej sportovních pohárů a trofejí.

Rodinný hostinec Amerika Havlovice

Hostinec se nachází v malebném údolí podkrkonošské vesničky Havlovice nedaleko Babiččina údolí. Rodina Čepelkova tuto restauraci provozuje od roku 1991.

Havlovický hostinec Amerika má více jak staletou historii. Po návratu z USA koupil František Nývlt v Havlovicích roku 1910 přestavěný hostinec od p. Entlicha. Roku 1931 kupuje Ameriku od Františka Nývlta jeho bratr Josef se svou ženou Marií. O šest let později odkoupil Ameriku od svých rodičů Josefa a Marie Nývltových syn Josef Nývlt s manželkou Annou. Sedm let od konce války, v roce 1952 byl hostinec Amerika znárodněn. V roce 1990 byl hostinec ve velice zuboženém stavu restitucí navrácen dceři Josefa Nývlta Lence Čepelkové. Rodina Čepelkova tuto restauraci provozuje od roku 1991, současnými majiteli jsou synové Petr a Jan Čepelkovi.

Projekt Na kole po EU / Ročník 2016: Po stopách Tour de France (Mont Ventoux)